Czupryna

Nasza oferta weselna przygotowana została z myślą o klientach wymagających, pragnących aby ich wesele było zorganizowane od A do Z.  Jesteśmy elastyczni, otwarci na propozycje narzeczonych, którzy mają swoją wymarzona wizję wesela. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu rozumiemy potrzeby nie tylko nowożeńców, ale  rodziców i gości.  Wiemy, jak ważne jest zadowolenie rodziny i znajomych. Duże zainteresowanie naszą salą bankietową to znak że nasza praca, pasja  jaką jest organizacja wesel zostaje zauważona.

czapryna

Ogromną uwagę przywiązujemy do naszej kuchni i obsługi. Zatrudniamy doświadczonych kucharzy, kelnerów, którzy są naszą stała załogą. Zbudowaliśmy zgrany zespół, dla którego praca na Państwa przyjęciu to zaszczyt i przyjemność. Swoją pracę  i pomysły zawsze  wykonują sumiennie. Indywidualnie ustalane menu, brak limitów czasowych, brak korkowego, duża chłodnia, miejsce na wódkę, zniżki dla dzieci, możliwość aranżacji i dekoracji sali to detale, które w praktyce pozwalają zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. 

sala 1

Teren na którym  znajduje się sala bankietowa jest ogrodzony i monitorowany. Wyłącznie do dyspozycji gości weselnych oddajemy:  dwa parkingi,park z alejkami, wodospadem i fontannami- idealny na sesje zdjęciowe, oraz spokojny spacer, zadaszone miejsce z meblami ogrodowymi dla gości palących. Warto dodać, że powierzchnia naszego parkietu na którym tańczą goście jest jednym z największych w małopolsce. 

danie 1

Organizowane u Nas wesela, na długo wspominane są wśród zaproszonych gości. Proponujemy bowiem dla naszych klientów oryginalne atrakcje weselne. Wśród nich najczęściej wybierane to płonący wóz, open bar, wiejski kredens, candy bar. W tym sezonie szczególnie polecamy dekoracje w stylu rustykalnym, oraz zdrowe love tz. kącik w którym Wasi goście  mogą zapomnieć o liczeniu kalorii na weselu. Świeżo wyciskane soki, lemoniady, desery z owocami chia, puddingi, musy i koktajle owocowe z pewnością przypadną do gustu nie tylko gościom będącym na diecie. 

kawa 1

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą weselna, która można pobrać w formacie PDF.  Namawiamy do obejrzenia naszej sali, podczas której szczegółowo opowiemy o naszej ofercie i pomysłach na Państwa wesele. Położenie w pobliżu miast takich jak Myślenice, Jordanów, Mszana Dolna oraz miejscowości takich jak Pcim, Stróża, Lubień, Tenczyn, Tokarnia znacznie ułatwia młodym parom organizacje przyjęcia weselnego dla swoich gości. Zapraszamy także na degustacje naszego menu, oraz świeżo wypalaną kawę prosto od naszego wyłącznego dystrybutora ETNO CAFE.